2021-11-01 16:58:49

Zakończenie modlitwy różańcowej
Przez cały październik młodzież oraz dzieci z naszej parafii uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych. Za udział w nich dzieci dostawały naklejki, które zbierali przez cały miesiąc. Dziś zrobiliśmy podsumowanie całego miesiąca oraz sprawdziliśmy ile komu udało się zebrać naklejek. Losowaliśmy także ostatni już raz figurkę Maryi, przy której ktoś będzie się modlił z całą rodziną. Na koniec spotkania Ks. Sławomir rozdał długopisy oraz kalendarze z wizerunkami Unitów Podlaskich zgromadzonym dzieciom.

1. czytanie (2 Sm 1, 1-4. 11-12. 19. 23-27)Śmierć Saula i JonatanaPsalm (Ps 80 (79), 2 i 3b. 5-7 (R.: por. 4))Odnów nas, Boże, i daj nam zbawienieAklamacja (Por. Dz 16, 14b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 3, 20-21)Rodzina niepokoi się o Jezusa Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. Za † Mirosława Skwarka, Jana r. Skwarków, Stanisława Kamińskiego, Kazimierza Osinka
2. Za † Marię Czyżkowską, Bolesława, Mariannę, Jerzego Błażejczyka
3. Za † Michała Abramka