2021-11-07 15:31:20

Imieniny Ks. Sławomira
7 listopada na Mszy św. o godz. 10.15 modliliśmy się w intencji księdza wikariusza, który 5 listopada obchodził swoje imieniny. Poprzedzając liturgie przedstawiciele grup parafialnych złożyli najserdeczniejsze życzenia, życząc wiele zdrowia, anielskiej cierpliwości i niegasnącego uśmiechu przeszywającego serce, które zawsze jest gotowe nieść pomoc każdemu. Parafianie zapewnili o swojej modlitwie i prosili Matkę Bożą o opiekę nad księdzem. Po wspólnej Eucharystii było wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. Wychodząc z kościoła można było się poczęstować cukierkami imieninowymi u ministrantów. Zawsze to ludzie dają na tacę, a dzisiaj mogli z niej brać … ;-)

1. czytanie (2 Sm 1, 1-4. 11-12. 19. 23-27)Śmierć Saula i JonatanaPsalm (Ps 80 (79), 2 i 3b. 5-7 (R.: por. 4))Odnów nas, Boże, i daj nam zbawienieAklamacja (Por. Dz 16, 14b)Alleluja, alleluja, allelujaEwangelia na dziś(Mk 3, 20-21)Rodzina niepokoi się o Jezusa Kolejne dni: jutro najbliższa niedziela
07:001. Za † Mirosława Skwarka, Jana r. Skwarków, Stanisława Kamińskiego, Kazimierza Osinka
2. Za † Marię Czyżkowską, Bolesława, Mariannę, Jerzego Błażejczyka
3. Za † Michała Abramka